Primal Update oktober 2025.

In deze nieuwsbrief

    • Pilot: Endurance.
    • Nieuwe lestijden.
    • Persoonlijke trainingsschema's. 

Pilot: Endurance.


We zijn van plan het Endurance-aanbod uit te breiden en starten daarom met een pilot vanaf week 44 die (minimaal) doorloopt tot in december.

Endurance is een ideale manier om je conditie en uithoudingsvermogen te verbeteren. De lessen zijn technisch laagdrempelig, wat ze perfect maakt voor iedereen die wil bewegen zonder complexiteit. Daarmee zijn de Endurance-lessen niet alleen een waardevol onderdeel binnen de gym, maar ook een mooie opstap naar CrossFit.

Tijdens de pilot voeren we een aantal veranderingen door:

  • Verhoogde capaciteit op dinsdag en zondag — maximaal 18 deelnemers
  • Nieuw lesuur op donderdag om 18:00

Wanneer de pilot een succes blijkt, willen we het Endurance-aanbod verder versterken met extra lestijden en materialen zoals dumbbells, wall ball targets en cardio-apparatuur.

Tot die tijd houden we op dinsdag en zondag extra rekening met de organisatie van ruimte en materiaal, zodat iedereen een soepele en goed georganiseerde leservaring heeft.

De komende periode gebruiken we om te testen, te leren en het Endurance-aanbod verder te ontwikkelen — keep you posted!

Nieuwe lestijden.

Vanaf november voeren we twee aanpassingen door in het lesrooster:

  • Weightlifting verhuist van zaterdag 11:00 naar donderdag 20:00.
    De eerste Weightlifting-les op donderdag vindt plaats op 23 oktober (week 43). Hiermee vervalt het lesmoment op zaterdag.
  • Nieuw lesblok op dinsdagochtend.
    Vanaf 4 november starten we met een extra ochtendblok:
    • 08:00 – CrossFit 60+ (ideaal voor de vroege vogels)
    • 09:00 – CrossFit

Plan je lessen in de app! 

Persoonlijke trainingsschema’s.

Naast de groepslessen bieden we al langere tijd de mogelijkheid om een persoonlijk trainingsschema te laten maken — voor thuis, op vakantie of bij ons in de gym (bijvoorbeeld tijdens Work on Weakness).

Deze schema’s worden volledig afgestemd op jouw doelen, niveau en beschikbare materialen. Of je nu thuis traint met een paar dumbbells, op vakantie actief wilt blijven of extra wilt werken aan je zwakke punten, wij helpen je met een plan dat past bij jouw situatie.

Een persoonlijk schema kan bijvoorbeeld interessant zijn voor:

  • Zestigplussers die thuis een tweede keer per week willen bewegen.
  • Iedereen die een revalidatietraject bij de fysiotherapeut heeft afgerond (of daar nog in zit) en rustig kracht en conditie wil opbouwen.
  • Sporters die willen werken aan specifieke technieken, zoals pull-ups, handstand push-ups of olympische lifts.

Wil jij ook een persoonlijk trainingsschema laten maken of hier meer over weten? Spreek één van de coaches aan in de box of neem contact op.

This ’n that.

Ledenenquête 2025.

Kort en waardevol; houd de nieuwsbrief van november in de gaten voor onze ledenenquête. We waarderen het heel erg als je deze voor ons wilt invullen. 

Algemene voorwaarden geactualiseerd.

Check onze website voor onze bijgewerkte algemene voorwaarden. Mocht je hierover vragen hebben, stuur dan een mail naar info@primal.nl. plek in de app.

25 OKT – Masterclass kipping bar muscle-up.

Wil je meer leren over de bar muscle-up? Dan ben je bij de masterclass op zaterdag 25 oktober van 13:00 – 14:30 aan het goede adres. In een sessie van 1,5 uur ga je aan de slag met verschillende drills en oefenvormen, allemaal met het doel om jou een stap verder te krijgen in het verbeteren van je bar muscle-up.

Geschikt voor alle niveaus! Schrijf je in via de app.

Blog: Train slimmer – begrijp de intended stimulus.

Elke workout heeft een doel, ook wel de Intended Stimulus. Begrijp je die, dan weet je precies hoe je het meeste uit je training haalt.

In onze nieuwste blog lees je waarom het niet draait om RX of gewicht, maar om de juiste prikkel. Zo boek je meer progressie, met minder frustratie. Lees hier verder!

Borrel van de maand.

Gezellig borrelen met primates onder elkaar doe je op de laatste vrijdag van de maand! Deze maand staat de borrel gepland op 31 oktober, inloop is vanaf 19:30 bij De Brouwschuur.

Maandelijkse focus.

CrossFit en CrossFit 60+.

Deze maand ligt de focus op mentale veerkracht, met de 2k row en 1 min max. cal. bike als benchmark workouts.

Gymnastics (week 39-42).

  • Technische focus: pistol squat.
  • Kracht focus: pull up.

Weightlifting (week 39-42).

Snatch (dinsdag): Focus op techniek door verschillende snatch accessory lifts. Iedere week wordt de intensiteit verhoogd en eindigen we met een heavy single in week 4.

Clean & Jerk (zaterdag): Een krachtblok door middel van verschillende power- en squatvariaties. We eindigen met een heavy single power clean in week 4. Overhead oefeningen zijn lichter dit blok

Endurance. 

Kettlebells, kettlebells en… kettlebells.

1 OKT – Compete Endurance.

Op 11 oktober trainen we uithoudingsvermogen en de efficiënte uitvoering van Hyrox-onderdelen. De les duurt 1,5 uur, met een maximale capaciteit van 18 deelnemers.

19 OKT – Compete CrossFit.

Op 19 oktober staat een 1,5 uur durende les op het programma met twee workouts, waarin de focus ligt op (wedstrijd)strategie en het thema Buddy Workouts. Geschikt voor elk niveau en de perfecte generale repetitie voor de Primal Games!

Delen mag altijd!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Oh yeah!

There's more

Primal Update september 2025.

Primal Update september 2025.

Bring A Friend Week komt eraan! Van 29 september t/m…
Primal Update augustus 2025.

Primal Update augustus 2025.

Meer verdieping? Plan een goal review. Wanneer heb jij voor…
Primal Update juli 2025.

Primal Update juli 2025.

Best wel trots op: Primal Box Guide! Inderdaad, je leest…
Primal Update juni 2025.

Primal Update juni 2025.

Welkom coach Edwin! Leuk nieuws: Edwin Vaas versterkt vanaf deze…

wist je dat

Kleding en fitness twee totaal verschillende werelden zijn.

Daarom is To-Impress onze partner op heb gebied van kleding en merchandise.